.

.

CAOJJ Водоотпорен ПВЦ Миленичиња Куче Поводник Мали Големи Кученце Куче Поводник се Потсетиме Обука Следење на Послушност Долгите Лесно да се Чисти Јаже 5m 10m

CAOJJ Водоотпорен ПВЦ Миленичиња Куче Поводник Мали Големи Кученце Куче Поводник се Потсетиме Обука Следење

DEN 532.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : ПВЦ Material Color : Сина, портокалова, зелена, розова, црвена, жолта, црна, brown Specifications : S : Поводник 5m Должина , ширина 1.5 cm M : Поводник Должина од 10m , ширина 1.5 cm L : Поводник 5m Должина , ширина 2.0 cm XL : Поводник Должина од 10m , ширина 2.0 cm XXL : Поводник 5m Должина , ширина од 2,5 cm XXXL : Поводник Должина од 10m , ширина од 2,5 cm Description : Водоотпорен ПВЦ Материјал Лесно да се чисти ; Ова поводник погодна за долги куче ослободување, доведе милениче, овозможува на сопственикот да се контролира милениче далечина, идеален за излегување да го користите.за теди ,chihuahua, poodle,Pomeranian, Bichon Frise,Pitbull Булдог, Лабрадор, германски Овчар , Husky мали, Средни и Големи големи Кучиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент