.

.

Чеша Сиво Печатење Drawstring Ранец, Водоотпорен Салата Торба Спортска Торба Со Патент

Чеша Сиво Печатење Drawstring Ранец, Водоотпорен Салата Торба Спортска Торба Со Патент

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функционални Прегради; 1 Главната Преграда, Со Drawstring Затворање; 1 Преден Џеб, Со Патент И 1 Внатрешен Џеб Со Патент.Силна Drawstring Рамо, Рака Дизајн Може Да Се Ослободи Вашите Раце И Да Ви Помогне Да Се Намали Товарот На Рамената.Мулти-Цел На Ранец За Секојдневна Употреба, без разлика Дали Ќе Го Користите Како Фитнес Ранец, Јога Фудбалски Спортски Ранец, Шопинг И Училишниот Ранец, без разлика Дали Се на Отворено Или во Слободното време, Одличен Избор За Жените И Мажите Drawstring Ранци.Инструкции За Перење Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Drawstring Салата Bag Material Опис Што Е Направена Од Вода-Отвратителен Саќе Мрежа Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни.Голем Капацитет Големина 18*15 Инчи, Со 3 Функционални Прегради; 1 Главната Преграда Со Drawstring Затворање; 1 Преден Џеб, Со Патент И 1 Внатрешен Џеб Со Zipper Multi-Цел Салата, Спортови, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Training Washing Инструкции Рака За Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.

Главните карактеристики

Избор на клиент