.

.

JHSJ Накит Сад Накит Кутија Организатор на Три Слоја СТП Кожа Накит за Чување на Прстени, Обетки Ѓердан Нараквици Faux Кожа Накит за Подарок Кутија Девојки Жените Накит

JHSJ Накит Сад Накит Кутија Организатор на Три Слоја СТП Кожа Накит за Чување на Прстени, Обетки Ѓердан Нараквици

DEN 3164.16

Пристапност
Во достапна форма

Ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секое утро. [Одличен Подарок Идеја] Мала накит организатор кутија за прстени, ѓердани, обетки, уво studs, cufflinks и други малку накит.Тоа ќе ги заштити вашиот накит внатре против прашина, отпечатоци од прсти, гребнатини, оштетувања и кражба.Одличен подарок избори за мајка, пријателка,сопруга, ќерка, соученици, колеги, пријатели. [Димензија] L 17.5 x W 14x H 12.5 cm, 800 Грама.Тоа НЕ е премногу голем, само СРЕДНА ГОЛЕМИНА.Оваа компактна големина, Заклучување на тастатурата и носат се справи со се направи овој накит кутија идеален за патување. [Мулти-функционални Накит Кутии] Изградена-во огледало, 8 earring закачалки, 8 пара на студ earring носители, 2 пошта на страната клапи, ред на прстен ролни чување до 14 прстени, 3 фиоки, и 3 прегради што ќе ви овозможи да ги зачувате вашите целата колекција накит. [Накит Кутија за вашиот секојдневен живот] Овој накит складирање кутија држи вашиот накит организиран и безбедно.Тоа има посебен дизајн на автоматско повлекување од преграда за ѓердан виси-на чување, па до складирање повеќе отколку што се очекуваше.Овој накит кутија е исто така визуелно се третираат. (Ве молиме Имајте предвид дека накит и Додатоци кои НЕ се Опфатени!).Згодна и на резолуцијата.[Димензија] L 17.5 x W 14x H 12.5 cm, 800 Грама.Тоа НЕ е премногу голем, само СРЕДНА ГОЛЕМИНА.Оваа компактна големина, Заклучување на тастатурата и носат се справи со се направи овој накит кутија идеален за патување.;[Добар Занает и Премиум Квалитет] надворешноста е направен од висок квалитет на СТП кожа, трајни, ентериерот е направен од висок квалитет на beaded фланелен боксери, тоа може да се заштити и вашиот накит од гребнатини.;[Мулти-функционални Накит Кутии] Изградена-во огледало, 8 earring закачалки, 8 пара на студ earring носители, 2 пошта на страната клапи, ред на прстен ролни чување до 14 прстени, 3 фиоки, и 3 прегради што ќе ви овозможи да ги зачувате вашите целиот накит collection And тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент