.

.

6-Ниво Селски Индустриски Ѕид Полица Браун Полица Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕид Полици Агол Полица Поли

6-Ниво Селски Индустриски Ѕид Полица Браун Полица Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот

DEN 7179.84

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на МДФ одбор и метал кружна цевка се направи здрав и стабилен Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба Растенијата полица. 1.5" дебелина одбор гарантира добар товарот капацитет Ѕид оркестарот за дневна соба Полици за спалната соба Мала полица Виси полици Стан оркестарот Индустриски полици Виси полица.Уникатен дизајн со индустриски стил е многу атрактивна и шармантна Селски бања оркестарот Ѕид организатор Складирање полица.Голем простор за складирање.Карактеристики : Материјал : МДФ одбор, метал цевка рамка Боја : Дрво Жито Производ Димензии : 24"x 10" x 82.5" (L x W x H) Пакет големина : 27.5"x 17" x 12.5" (L x W x H) Нето Тежина : 42.5 lbs Висина помеѓу полиците : 12" без прилагодливи Одбор Димензија : 24"x 10" x 1.5" (L x W x H) Wight Капацитет на Секоја полица : 20 кг Дијаметар на Метален Диск : 2.5".

Главните карактеристики

Избор на клиент