.

.

Gocerktr Черепот на Главата Сончоглед Термички Ручек Торба за Жени Мажи Обновливи Ручек Кутија Водоотпорен Tote Торба Ручек Сад Кулер Торба Work/Travel/Пикник...

Gocerktr Черепот на Главата Сончоглед Термички Ручек Торба за Жени Мажи Обновливи Ручек Кутија Водоотпорен Tote

DEN 398.16

Пристапност
Во достапна форма

Оптимален капацитет : 11.5×11.5×15 инчи, со мал изглед и голем капацитет, тоа може лесно да се одржи сите грицки, пијалоци, сендвичи, овошје или зеленчук.Имајте здрава и свежа храна : За ручек торба користи дебел и висок квалитет на алуминиумска фолија термо материјал за да се задржи свежа храна (топла и ладна зависи од вашите потреби), што ќе ви овозможи да уживате хранливи оброци во секое време, насекаде.Обновливи и еколошки : Дизајнирани за environmentalists кои сакаат да се намали отпадот.Обновливи и лесно да се чисти.Отворен дизајн е лесно да пристапите и да го спречува течни од протекување од садот и загадувачки внатрешноста на чантата.Моден стил : Ние нудиме различни стилски дизајн, лесно да се чисти, и никогаш да не исчезнат, осигурувајќи дека секој може да се најде на неговата/нејзината омилена ручек торба.Совршен подарок за пријателите и роднините : Ова ручек торба е исклучителен подарок за пријатели, мајки и кулинарски експерти.Секој ручек торба е внимателно дизајниран да се донесе насмевка со една те сакам!.Gocerktr ручек торба изолирани ручек кутија полна со отворен ручек tote торба голем пијалаци за управување со трајни изолирани снек складирање торба за жените и мажите возрасни работа излетничко планинарење плажа fishing Size : 7 инчи долго x 5 инчи, широк× 11.5 инчи high Material : Изработени од полиестер ткаенини и дебел високо-квалитетни алуминиумска фолија изолација material Weight : 132 грама (0.29 фунти)), - Отворање метод : zipper Application сценарио : погоден за носење пијалоци, ручек кутии, овошје, закуски, и сл., потребно за излети, канцеларија, и патување.Инструкции за перење : 1. Крпа школка : Избришете со влажна крпа. 2. Алуминиумска фолија надеж : ве Молиме да ги избрише со влажна крпа (ако е потребно) натопена во детергент, а потоа исплакнете со вода, и, конечно, да се исушат со сува крпа и се исуши. 3. Не машина за миење, не го изложувајте на сонце, не присилува надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент