.

.

Fanimation CCK6721DF избухлив човек Блиску до Таванот Комплет, Лебдат Дрво

Fanimation CCK6721DF избухлив човек Блиску до Таванот Комплет, Лебдат Дрво

DEN 1319.52

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со Fanimation избухлив човек Тавански вентилатор.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Избухлив човек се одликува со исклучителна три перки дизајн со многу богата заврши придонеси, за да изберете од.Тоа е достапна во 48 или 60 инчи сечилото издржам и карактеристики изборен LED светло за полнење.Се препорачува за употреба во влажни локации.

Главните карактеристики

Избор на клиент