.

.

Aperturee 6x4ft Среќен Роденден Позадина Сјајот Црна и Златна Bokeh Балони Златна Искра Sequin Места Фотографија Позадина Возрасни Жени Девојка Банер Партија Декорација Фото ?

Aperturee 6x4ft Среќен Роденден Позадина Сјајот Црна и Златна Bokeh Балони Златна Искра Sequin Места Фотографија

DEN 306.48

Пристапност
Во достапна форма

Сите наши предмети се од висок квалитет!Ние гарантираме за квалитетот на услугата, како и профитабилноста.ПАКУВАЊЕ : 1 Позадина(виткање)КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Парите назад гаранција за квалитет. ღ【OCCASSION】Може да се користи како позадина, завеса, позадина за фото студио, секоја страна настани, дома декор или видео записи и СЛИЧНО, Ќе се изврши траен ѕид виси дури и после забавата.4 Направени од високо квалитетен материјал, тоа е лесно да се свитка, лесен за носење, лесно да се откажам straightly или природно.4 Различни компјутери имаат различни резолуции, па производ ќе примите може да имаат мала боја разлики.Тоа е совршен за сите професионални или приватна фотографија.5 Дигитални позадина светли бои,дезени богата и разновидна, реална слика.

Главните карактеристики

Избор на клиент