.

.

CGOLDENWALL 28inches/750mm Прирачник Tabletop Ладно Laminating Машина Laminator Знаци Постер Печатење Алатка

CGOLDENWALL 28inches/750mm Прирачник Tabletop Ладно Laminating Машина Laminator Знаци Постер Печатење Алатка

DEN 8856.00

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Максимална laminating ширина : 28"; постои ограничување на должината.Максимална laminating дебелина : 5/8".Прифати голем филм на ролни 1-10 мм дебелина.Прилагодливи тензија на филмска ролна.Ова ладно тркалаат laminator е дизајниран за laminating големи знаци, плакати, дигитални отпечатоци, фотографии, etc.by користење на притисок чувствителни overlaminate филм.

Главните карактеристики

Избор на клиент