.

.

JHSJ Накит Сад Накит Кутија Патување Додаток Складирање Организатор Тркалаат Мала Faux Кожа Патување Накит Кутија Организатор на Екранот за Чување за Прстени Накит Ск

JHSJ Накит Сад Накит Кутија Патување Додаток Складирање Организатор Тркалаат Мала Faux Кожа Патување Накит Кутија

DEN 1946.40

Пристапност
Во достапна форма

Ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секое утро.Дизајн : Со овој уникатен дизајн од страна на Холандија тим, тоа ви овозможи да се стави во вашата чанта и го однесе насекаде.Материјал : анти нула СТП кожен ентериер со flocked платно за внатрешни работи да го заштитите вашиот накит совршено.Структура : 3 цилиндри кои имаат види, нараквица brooch итн.Совршен за викенд патување или бизнис патување.Мерење : 3.5 инчен(L)*3.5 инчен(w)*7.5 инчен(h), кога се затворени.Згодна и на резолуцијата.Материјал : анти нула СТП кожен ентериер со flocked платно за внатрешни работи да го заштитите вашиот накит совршено.;Структура : 3 цилиндри кои имаат види, нараквица brooch итн.Совршен за викенд патување или бизнис патување.;Мерење : 3.5 инчен(L)*3.5 инчен(w)*7.5 инчен(h), кога се затворени.И тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент