.

.

Палец Завртки - 1/4 - 28 X 1/2 парична Казна Палецот Завртки со 1 Knurled Delrin Глава 8 компјутери Квалитет Брзо

Палец Завртки - 1/4 - 28 X 1/2 парична Казна Палецот Завртки со 1 Knurled Delrin Глава 8 компјутери Квалитет

DEN 785.04

Пристапност
Во достапна форма

1/4"-28 TPI Палецот Завртки со Knurled Круг Пластични Главата . 1/4-28 X 1/2" Фина тема .На преголеми круг knurled глава е направен од Delrin и е 1" во дијаметар.Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Целосно Навој да рамките на 1/8" на ззп.Глава Дијаметар : 1".Глава Дебелина : 5/16. Вкупна Должина : 7/8".Произведено во САД.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент