.

.

G. L. Huyett Вратило Јака 3-1/4x2-3/16x15/16СМРТНОСТ (Пакување од 5)

G. L. Huyett Вратило Јака 3-1/4x2-3/16x15/16СМРТНОСТ (Пакување од 5)

DEN 3209.28

Пристапност
Во достапна форма

Завртка Големина : 1/2"-13. Јака Стил : Поставување Елемент.Надвор Кол. : 3.258".Димензија Тип : Инч.Ширина : 15/16".Вратило Јака 3-1/4"x2-3/16"x15/16"ZCZoro # : G9150289 Mfr # : SC-2187-ZCScrew Големина : 1/2"-13 Collar Стил : Set Screw Outside Кол. : 3.258"Димензија Тип : Inch Width : 15/16"Материјал : Цинк Јасно Јаглероден Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент