.

.

DEWHEL Црна/Црвена Пломба Прирачник Shift Knob Краток Фрли Shifter 6 Брзина M10x1.5 M10x1.25 M8x1.25 M12x1.25

DEWHEL Црна/Црвена Пломба Прирачник Shift Knob Краток Фрли Shifter 6 Брзина M10x1.5 M10x1.25 M8x1.25 M12x1.25

DEN 600.00

Пристапност
Во достапна форма

6 брзина knob,2 1/8" дијаметар Направени од ЦВРСТ оружје одделение 6061 алуминиум.Обичај Shift knob Добро за повеќето Акура Хонда Infiniti Lexus Mazda Мицубиши Nissan Scion Субару Тојота, итн и добро за било рачен или автоматски менувач 6 Брзина shifter knob (нема да одговара автоматски shifters со push копчето, вклопува затворени стил само).Дербито JDM Shift Knob Самата Тема Големина е M12x1.25,Со 3 провира бакар адаптери : M8x1.25 M10x1.5 M10x1.25 .Прирачник Shifter Опрема Knob ѕвезди Круг Топката Инсталација.Црна w/ Црвена Врежани Пломба,Измерен во 200g (7.1 мл) за зголемување на позитивна промена.Директни Топ-со Никакви Измени се Потребни,Изработен Дизајн Промена на Моделот за Да Додадете Класичен се Чувствуваат Да Било Возење. 6 брзина knob,2 1/8" дијаметар Направени од ЦВРСТ оружје одделение 6061 алуминиум.Обичај Shift knob Добро за повеќето Акура Хонда Infiniti Lexus Mazda Мицубиши Nissan Scion Субару Тојота, итн и добро за било рачен или автоматски менувач 6 Брзина shifter knob (нема да одговара автоматски shifters со push копчето, вклопува затворени стил само).Дербито JDM Shift Knob Самата Тема Големина е M12x1.25,Со 3 провира бакар адаптери : M8x1.25 M10x1.5 M10x1.25 .Прирачник Shifter Опрема Knob ѕвезди Круг Топката Инсталација.Црна w/ Црвена Врежани Пломба,Измерен во 200g (7.1 мл) за зголемување на позитивна промена.Директни Топ-со Никакви Измени се Потребни,Изработен Дизајн Промена на Моделот за Да Додадете Класичен се Чувствуваат Да Било Возење.

Главните карактеристики

Избор на клиент