.

.

Молчи Електрични Коса Clipper, Мажи Метал Професионални Cordless Електрични Коса Clipper Сет, Керамички Нож, Две Слободни Ножици, Батерија (Црна)

Молчи Електрични Коса Clipper, Мажи Метал Професионални Cordless Електрични Коса Clipper Сет, Керамички Нож,

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

【Тример Поставите】сетот вклучува професионално тример, Два пара на чиста челик професионални коса за сечење ножици, еден оригинален нож, полнење полнење, одржување комплет, и четири различни големина водич чешли се предвидени за да се обезбеди дека почетници можат да го користат овој ножици. 【Керамички Нож Титаниум】 Високо-јаглерод авто-острат ножеви се прецизност земјата да останат остри подолго, да обезбеди високи перформанси прецизност за да се постигне секој стил и спречуваат иритација на кожата за долготрајна издржливост. 【Надополнување】Вграден-во со високи перформанси литиум батерија, целосно полнење може да се користи за 180 минути, можете исто така да поврзете и да го користите, така што можете да го користите во секое место и во секое време, што го прави полесно да се носат. 【Го исклучите】Ултра-тивка дизајн, во основа молчи кога се користи, целосно за вашето дете да се користи заедно, нема потреба да се грижите за вашето дете анксиозност при сечење на косата.Тивко, ниско ниво на бучава супериорни перформанси фризура машина. 【По-продажбата на】Нема потреба да се грижите за по-продажбата на услугата, можете да ме контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, и јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 24 часа.Препорачливо е да се обрне внимание на одржување на тример по подолг период на употреба. ♥ Коса средување на полнење, целосен сет на коса за сечење алатки и одржување алатки ♥ Професионални коса за сечење алатки, што може да се користи за многу години, се вашиот најдобар избор.

Главните карактеристики

Item Name:
Hair trimming kit
Material:
Ceramic cutter head
Color:
Black, Black Gold, Red
Size:
21cmx6cm
PACKAGE INCLUDES:
1 x Hair trimming kit suit :
BEST CUSTOMER SERVICE:
1. Our products have been thoroughly tested, tested and packaged prior to shipment. You can buy with confidence. :
2. Please contact us if you have any questions about the item and we will be happy to solve your problem, thank you very much! :
Избор на клиент