.

.

Mafatian Неонски Знак LED Облак Молња Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот Виси Неонски Светлина Батеријата или USB Напојува светне Неонски Светла за Спалната соба Естетски Д?

Mafatian Неонски Знак LED Облак Молња Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот Виси Неонски Светлина Батеријата или USB

DEN 1075.20

Пристапност
Во достапна форма

【Романтична декорација】led неонски светилки може да се користи како декоративни неонски светла, ѕид светла и ноќните светла.Кога ќе го вклучите апликацијата префрлување, ќе бидат привлечени од своите топли и романтични светла, и ќе најдете дека тоа е еден од вашите омилени неонски светла. 【Слободни Додатоци】неонски светилки обезбедува бесплатно 5 V адаптер, dimmer прекинувач и 1 Кристал кабел (светилка носителот E14).Вие само треба да ги поврзете и да ги стави во батеријата (5 V батерии без батерија).Неонски светилки е ставен на десктоп и кабинет како декорација. 【Подароци за Пријатели】ги красат неонски светла.Светлината на неонски знаци може да бидат поставени од каде што сакате да ја користите.Тие може да се даде со пријателите, семејството и децата.Тие ќе бидат најдобри празник подароци. 【Убаво и безбедно】убава знак е составен од мека и трајни изолирани неонски светилки цевка.Секоја порта на неонски светилки со икони на површината е опремен со крајот капи, без светлина истекување.Тоа е исклучително безбеден и тивок кога се користи. 【Широка Примена】прекрасни светла се погодни за украсување соби, барови, продавници, windows и канцеларии.Неонски уметност знаци додадете топла боја на најтемните соби.Тие се користат во забави, свадби, дипломирање сезона, денот на Вљубените, темата партии и други прослави. √ Неонски знак е совршен избор за спалната соба додатоци и декорација.Таа светлина шминка, и повеќето впечатлива и кул светлината ќе го осветлуваат спалната соба и бар. √ Led знак за спалната соба √ Карактеристики. -USB напојување -Ниска потрошувачка -Мека и шарени светлина -Моден дизајн -Лесно да се инсталира √ Спецификации. Име : LED неонски светилки -Материјал : транспарентна акрил, ЛЕР флексибилни неонски светилки Големина : 11.8x12.8inch. -Тежина : 1.08 lbs -Напојување : DC 5 V -Сијалица тип : LED-Приклучок тип : E14 -Компатибилен напојување : мобилен напојување, USB приклучок, компјутер, USB и сл. √ Вклучувајќи пакет . 1 x led неонски светлина. 1 x Кристал кабел (E14 приклучок).

Главните карактеристики

Избор на клиент