.

.

Bastex Универзална Повеќенаменски Тактички Покрива паметен Телефон Тен Holster EDC Безбедност Пакет футрола Торбичка Појас Половината Торба Gadget Пари Џеб за iPhone 6s Samsung Гал?

Bastex Универзална Повеќенаменски Тактички Покрива паметен Телефон Тен Holster EDC Безбедност Пакет футрола

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран како тактички molle (модул лесни оптоварување носење опрема) маскирна кеса што може да се користат како мали тактички EDC торбичка, половината торба, gadget торбичка, комунални појас торбичка, отворено пешачење торбичка, или патна торбичка.Овој мал појас торбичка е идеална организаторот за додатоци, мобилен телефон, внесете синџир, мала направа, мала алатка, и сè друго што треба лесно достапни.Направени на премијата и трајни 1000 denier водоотпорен најлон, класичен дизајн низок профил торбичка.Компатибилен со : i Pod classic Samsung Галакси Мега i9200 i9208 S3 i9300 S4 i9500 S5 i9600 Забелешка Работ Галакси Опрема Одговара Apple i Phone 5, i Phone 5s 6 i Phone 6 плус BLU G2 LG про G3 Nexus 5 HTC M7 М8 Желба 816 Sony Z1 Z2 Z3. Ново Мото X 3 DS XL Херој Go Pro или дигитална камера, моќ банка, запалка приклучок, медицински потрошен материјал, преносни GPS уреди.За 4.7 инчи i Phone 6s 5.5 инчи i Phone 6s Плус Samsung Галакси Забелешка N9000 Забелешка Работ Галакси S6 СМ-G9200 S6 Работ СМ-G9250 Motorola Турбо Нови Мото X i Phone 7 i Phone 7 Плус i Phone 7 Pro.Оваа ЕДЦ (обичните носат) може да се користи со други molle воена тактичка торба, ранец и сл.Компактен EDC Торбичка Алатка Половината Торба е совршен за паричникот, i Phone 6 Плус, Samsung, пенкало, алат и моќ банка итн. 1000 denier најлон ткаенина, водоотпорен, носат-отпор и лесен.Оваа molle торбичка е одличен организатор и за голем екран паметен телефон, камера, клуч, паричник, пенкало, нож, лаптоп, мала алатка, мали додатоци, па дури и може да биде holster.Тоа е идеален molle торба, тактички половината торба или gadget торбичка.Во внатрешноста на чантата се две големи zippered прегради за други предмети, како на пример паричник, втор телефон, пренослива батерија полнач, очила за сонце и други предмети Издржлив материјал со подлога држи вашиот мобилен телефон и други електронски уреди безбедно и заштитени.Тоа е навистина одличен производ.Погодна за отворен спорт, пешачење,качување,лов,кампување mountaineering Dimension : прибл 6.9 X 5.1 X 1.6 инчи (L x W x T ).Пакетот Вклучува : ★ Еден Појас Торбичка ★ Еден Bastex Ткаенина За Чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент