.

.

Карневалот Ноќен Живот CluI Партија Облечи Перика Под Еден Човек Аниме 2 Ванг Ли Cos Перика Прободен Висока Убавина Совет Плус Коса Торба Според Обликот На Слика

Карневалот Ноќен Живот CluI Партија Облечи Перика Под Еден Човек Аниме 2 Ванг Ли Cos Перика Прободен Висока

DEN 1984.32

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, треба да се тресат перика нежно по добивањето, тоа ќе бидат меки како на сликата.На капа може да Ie прилагоди во зависност од главата големина.Објектот е лесно да се мијат и се грижи за користење на малку благ шампон во ладна вода.не ја оштетува косата, лесно е да се чисти и одржува.Материјал : 100% висок квалитет на синтетички високи-температура fi Iers, меки се чувствуваат и природен изглед.Тоа се чувствува како вистинска човечка коса и е suita Ile за долготрајната употреба на перики.Идеален за секојдневна употреба, ноќта на Вештерките, мода, Божиќ партии, cosplay, карневал, ноќен живот, clu I партија, концерти, свадби, датира.Можете да го носат на страните или за секојдневна употреба. 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2 CM разлика.2. Поради резолуција, Irightness, контрастот, и др.на екранот на компјутерот, вистинската боја може да Ie малку поинаква од сликата.Се надевам да се разбере.Имајте пријатен шопинг ден!.

Главните карактеристики

Избор на клиент