.

.

ejdvkjfidsvkilp 150cm Трајни Силна Круг Памук Плетенка Доведе Јаже Појас за Милениче Куче Обука Одење Поводник

ejdvkjfidsvkilp 150cm Трајни Силна Круг Памук Плетенка Доведе Јаже Појас за Милениче Куче Обука Одење Поводник

DEN 278.40

Пристапност
Во достапна форма

Плетенка памук јаже поводник со мека заеднички, трајни, силни и доволно за одење куче.Убава боја ќе го привлече вашето куче е внимание easilu,совршен за надворешна прошетка.Мека Памучна рачка ,удобно & противалергиски за вас да го одржи.Мазна метална кука,лесно да се грижи,нема рѓа,можете да избришете ја со влажна крпа за да се врати сјајот.Количина : 1 Компјутер. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Плетенка памук јаже поводник со мека заеднички, трајни, силни и доволно за одење куче.Убава боја ќе го привлече вашето куче е внимание easilu,совршен за надворешна прошетка.Мека Памучна рачка ,удобно & противалергиски за вас да го одржи.Мазна метална кука,лесно да се грижи,нема рѓа,можете да избришете ја со влажна крпа за да се врати сјајот.Одговара за Мали, Средни и Големи Кучиња Одење и Обука.Куче Поводник само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Памук Јаже Должина : стан.150cm/59.06 во Факултативна Боја : Сина, Розова Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Material:
Cotton Rope Length
Избор на клиент