.

.

Кал Пита 48600146 85 Вино Кулер Сет, Бел/Кафеав, Носителот 3.25 x 4.75 Увеселителен парк 4 Кол, 3 1/4 x 4 3/4 Кол 4 Кол

Кал Пита 48600146 85 Вино Кулер Сет, Бел/Кафеав, Носителот 3.25 x 4.75 Увеселителен парк 4 Кол, 3 1/4 x 4 3/4

DEN 931.92

Пристапност
Во достапна форма

5-парче сет.Сет од четири врежани манго дрво coasters.Доаѓа со мермер складирање caddy.Caddy исто така, може да се користи како шише вино чилер.Големина на : носителот 3 1/4" x 4 3/4" кол увеселителен парк 4" кол.Cre Instuctions : Рака Мие, Се Препорачува. 5-парче сет.Сет од четири врежани манго дрво coasters.Доаѓа со мермер складирање caddy.Caddy исто така, може да се користи како шише вино чилер.

Главните карактеристики

Избор на клиент