.

.

CGOLDENWALL Munual Вакуум OCA Филм Laminating Машина Телефон Екран Ламинатни Поларизирана Филм OCA Laminator Поправка Retread за

CGOLDENWALL Munual Вакуум OCA Филм Laminating Машина Телефон Екран Ламинатни Поларизирана Филм OCA Laminator

DEN 566.16

Пристапност
Во достапна форма

Munual Вакуум OCA Филм Laminating Машина Телефон Екран Ламинатни Поларизирана Филм OCA Laminator Поправка Retread За.Munual Вакуум OCA Филм Laminating Машина Телефон Екран Ламинатни Поларизирана Филм OCA Laminator Поправка Retread За.Вовед : Висок квалитет и поздравам помошна алатка за вашиот поправка на работа.Брзо, висока ефикасност, лесно ракување.Овој објект е Машина на отстранување на OCA/LOCA/polarizer на LCD.Отстрани лепак аплицираат за 4, 5 2.Едноставна структура и лесно да се работи ; 3. Прецизното позиционирање, 100% квалификација по право на работа ; 4. Висока ефикасност ; 5. Погоден за OCA, поларизирана филм, заштитник филм ; 6. 110 V и 220 V универзална.

Главните карактеристики

Избор на клиент