.

.

КООРДИНАТОР Пурпурна Младата Ткаенина Полнети Штракаат Топката Новороденче Креветчето Развие Сензорни Играчки за 0-3 Месеци

КООРДИНАТОР Пурпурна Младата Ткаенина Полнети Штракаат Топката Новороденче Креветчето Развие Сензорни Играчки

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.т е исто така одличен подарок за бебето туш, роденден, празник или на другите.Употреба на високо-квалитетна текстил, ткаенини, лесно да се сфати, не е лесно да се падне, светли бои.Таков сладок и смешен штракаат топката е потребно за секое бебе.Со штракаат топката од внатрешната страна, може да се направи звук кога тресење, лесно да се привлечат децата.Може да се закачи на креветчето за бебето да започне да вежба babys нога сила.Опис : - Таков сладок и смешен штракаат топката е потребно за секое бебе. - Со штракаат топката од внатрешната страна, може да се направи звук кога тресење, лесно да се привлечат децата. - Користењето на висок квалитет на текстил, ткаенини, лесно да се сфати, не е лесно да се падне, светли бои. - Може да бидат обесени на креветчето за бебето да започне да вежба babys нога сила. - т, исто така, е голем дар за бебе туш, роденден, празник или на другите.Спецификација : - Материјал : Ткаенини - Боја : Дијаметар : 12cm/4.72 инч. - Лента Должина : 110cm/43.31 инч.Пакетот Вклучува : 1 Парче Штракаат Ball Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент