.

.

Загреан Коленото се Подготвуваат Заврши со Масажа, FEETMOR Коленото Греење Подлога, Соодветен за Колено Заеднички Умор, Артритис, Нога Грчеви во Мускулите, и Олеснувањ

Загреан Коленото се Подготвуваат Заврши со Масажа, FEETMOR Коленото Греење Подлога, Соодветен за Колено Заеднички

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

【Безжична греење коленото massag подлога】Помогне во олеснување на ногата, болки во мускулите и зглобовите стрес поврзани со overwork.Коленото греење масажа подлога е многу лесен и може да се користи на работа, дома, возење, отворено спортот, како и во било кое друго време. 【Прилагодено за греење и масажа】3 температурни нивоа и 3 масажа нивоа за да изберете од, Греење и масажа режими можат да работат заедно или одделно,прилагодени за вашата удобност според вашата болка. 【Ергономски погоден за носене загрева коленото масажа појас】На прилагодливи ремени совршено се одржи на коленото massager во место,греење масажа подлога може да се ублажат артритис, со оток, се промовира циркулацијата на крвта, и да се обезбеди храна за зглобовите и мускулите. 【Совршено здравје подарок】Греење масажа kneepad е специјално дизајниран за средовечни и постари луѓе и луѓе со заеднички непријатност, е најдобриот подарок за татко, мајка и најблиски. 【Високо-квалитетна услуга по продажбата】 Ако имате било какви прашања во врска со коленото греење масажа појас, можете да стапите во контакт со нас во секое време, и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент