.

.

Eulbevoli Прочистувач на Воздух Замена на Филтер, Филтер за Воздух Едноставна Инсталација Долг животен Век Отстрани Мирис за HP00/HP01/HP02/HP03/dp01/dp02 за Прашина, Чад за Алергии

Eulbevoli Прочистувач на Воздух Замена на Филтер, Филтер за Воздух Едноставна Инсталација Долг животен Век Отстрани

DEN 2008.56

Пристапност
Во достапна форма

ДОЛГ животен ВЕК : Тоа може да се отстрани прашина и нечистотии во домот и продолжување на работниот век на прочистувач на воздух.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : АБС Боја : Виолетова+Бела Големина : Прибл.21.4x16cm/8.4x6.3во Тежина : Околу.366g/12.9 оз.ОДГОВАРА ЗА DYSON : Овој филтер може да се вклопат за HP00/HP01/HP02/HP03/dp01/dp02. Информации за ПРОИЗВОДОТ И УСЛУГАТА за ГАРАНЦИЈА : Ако имате какви било прашања или предлози за воздух филтер, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во времето, и што ќе биде во вашата услуга во секое време.КВАЛИТЕТОТ на ВОЗДУХОТ ПОДОБРУВАЊЕ : Тоа може да се отстрани мирис од воздух и да се подобри квалитетот на воздухот ефикасно.Функција : 1. Тоа може да се отстрани прашина и нечистотии во домот и продолжување на работниот век на прочистувач на воздух.2. Тоа може да се отстрани мирис од воздух и да се подобри квалитетот на воздухот ефикасно.3. Избрани високо квалитетен материјал, издржлив, носат-отпорни, отпорни на корозија.4. Инсталација и замена метод е едноставен.Тоа може директно да го замените стариот или оштетени делови да им помогне на прочистувач работат подобро.5. Овој филтер може да се вклопат за HP00/HP01/HP02/HP03/dp01/dp02 Specification : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Воздух Filter Material : ABSColor : Виолетова+White Size : Прибл.21.4x16cm/8.4x6.3in Weight : Прибл.366g/12.9 oz Fitment : Одговара за серија(одговара за HP00/HP01/HP02/HP03/dp01/dp02)Функција : Филтер микрометар одделение прашина Пакет Листа : 1 x Воздух Filter Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Material:
ABS Color
Избор на клиент