.

.

Америка Гордост Ручек Кеси Преносни Термичка Изолација Ладно Складирање Новина Голем Капацитет Чанта

Америка Гордост Ручек Кеси Преносни Термичка Изолација Ладно Складирање Новина Голем Капацитет Чанта

DEN 1293.60

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер Оксфорд Ткаенина.Три-Слој Структура, Површината Крпа + Interlayer + Водоотпорен Крпа.Таму Е Главната Џеб Со 4 Слотови Внатре И Џеб На Десната Страна На Надворешноста, Кои Може Да Се Сместат Вода Очила Или Прибор За Јадење.Оваа Чанта Е Направен Од Оксфорд Ткаенина, Кои Се Цврсти И Издржливи.Внатрешниот Платно Е Направен На Топлина-Изолациони Алуминиумска Фолија Со Quilted Памук Во Средината.Удобно Пренослив Дизајн, Со Еластична Бенд На Внатрешната Страна За Ставање На Садовите, Итн.Внатрешната Обвивка Е Ева И Јп Памук, Кој Е Лесен За Чистење Во Случај На Неизбежни Spillage.Применливи Сценарија : Погоден За Носење Пијалоци, Ручек Кутии, Овошје, Закуски, Итн.Тоа Е Мора Да Се Има На Производот За Излети, Канцеларии, Училишта, И Оброци.Поради Различни Методи на Мерење, Грешки во Рок од 1-3cm Се Нормални.Миење : Рака Измијте Се Препорачува, Не Кајгана.На Ручек Торба Е Лесен И Еднократно.Тоа Е Мазна Двојно Патент Затворање, Мека Врвот Се Справи, Е Прилагодлив Рамо, Рака, И Изолација, Да Ги Задржи На Храната Новак.Тоа Вклучува Посветен Оддел За Мали Шишиња И Прибор За Јадење.Време На Испорака : Нашите Производи Бараат 3-4 Дена Да Се Подготви И 7-15 Дена Да Испорача.

Главните карактеристики

Избор на клиент