.

.

3 во 1 Опкружувајќи Инфраред Фен за Коса,Салон за Сушење Perming Машина,Стои Професионална Боја Процесор(110V 1300W)

3 во 1 Опкружувајќи Инфраред Фен за Коса,Салон за Сушење Perming Машина,Стои Професионална Боја Процесор(110V

DEN 8160.00

Пристапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛНИ КОСА БОЕЊЕ МАШИНА : Професионални слободна стои фен за коса е добра коса боење алатка за боење на косата, perming, климатизација и коса дува!Помош со боење, perming, климатизација, губење на сушење, итн.!. 3 ФУНКЦИИ & 6 НАЧИНИ : 3 Функции : фан, греење и ротирање.Помош со боење, perming, климатизација, губење на сушење, итн.! 6 Начини : перм, боење, врело масло третман, полу-обоени, сува и рачна контрола.КАРАКТЕРИСТИКИ : Кога ќе го користите, не само што може да ја разубават вашата коса, тоа исто така може да помогне да ја пораката и да се релаксираат вашиот шеф и да се промовира циркулацијата на крвта.Ако чешел со коса гел, вашата коса ќе остане светла за долго време.ТИВКО ДИЗАЈН : може да се пресели да се исполнат удобноста на различни клиенти.Силна четири нозе база, тивко дизајн со ниско ниво на бучава во текот на работата.Стилски дизајн и сигурен квалитет!.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : Ние брод директно од НАС склад.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со повеќето соодветно решение.Ние сме посветени во обезбедување на најдобра услуга за секој клиент!.Спецификација на производот : Напон : 110 V / 60 Hz Plug : Американски стандард plug Power : 1300 W360 степен rotation Timer : 0-60 minutes Temperature adjustable3 функции : фан, греење и rotating6 начини : перм, боење, врело масло третман, полу-обоени, сува и прирачник control Height adjustable Wheeled : тоа може да се пресели да се исполнат удобноста на различни customers Strong четири нозе база, тивко дизајн со ниско ниво на бучава во текот на работата Пакет Including1 X самостојна фен за коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент