.

.

QFFL Бања Полиците, Триаголник Дебели Агол Стаклена Полица, Метал Лебди Shelving, Простор Алуминиум Складирање Багажник, за Туш кабина, Кујна

QFFL Бања Полиците, Триаголник Дебели Агол Стаклена Полица, Метал Лебди Shelving, Простор Алуминиум Складирање

DEN 1551.12

Пристапност
Во достапна форма

【Високо-Квалитетни Материјали】Изградена на просторот алуминиум заштита од корозија&рѓа,калено стакло,обезбедува трајност и dependabilit. 【Простор за Заштеда на енергија】 постоечкиот стаклена полица е простор за заштеда на агол дизајн кој ја чува вашата бања организиран и чиста. 【Heightening на Парапет】Со цел да се спречи поставени објекти од случајно паѓање, ние внимателно дизајнирани heightening парапет за ефикасно спречување на предмети од паѓање и предизвикува загуби. 【Големина】9 инчи триаголен калено стакло полица може да поставите вашата сапун, туш гел, шампон и така натаму.широко се користи во кујната & тоалетот. 【Инсталација Методи】Две инсталација методи, дупка-удирани со тупаници инсталација и не-удирани со тупаници инсталација, можете да изберете соодветна инсталација метод според вол.Направени од силен, издржлив и rustproof алуминиум, да се обезбеди трајност и животниот век.Погоден за влажна средина како кујна и бања.Едноставни и чисти линии спарени со anodic оксидација алуминиум frame Comes со сите потребни додатоци, лесно и брзо да го инсталирате, можете да почнете да ја инсталирате откако сте го примиле пакетот.Спецификација : Материјал : Space алуминиум, калено glass Surface боја : black Forming процес : гравитацијата casting Installation метод : удирање/free punching Size : 24*24cm/9*9in Applicable сценарија : дневна, кујна, купатило, hotel Base материјал : Space aluminum Product карактеристики : слободен прилагодување, дебела и издржливи, зацврстување на товарот, анти-vibration Package содржина : Агол полица, монтажа додатоци(не вклучувајќи и други работи) Почитувани купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други фактори, бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Material:
Space aluminum, tempered glass
Surface color:
black
Forming process:
gravity casting
Installation method:
punching/free punching
Size:
24*24cm/9*9in
Applicable scenarios:
daily, kitchen, bathroom, hotel
Base material:
Space aluminum
Product features:
free adjustment, thick and durable, strong load-bearing, anti-vibration
Package content:
Corner shelf, installation accessories(not including other things)
Dear buyer, due to lighting effects, display brightness, manual measurement and other factors, the color and size between the photo and the actual item may be slightly different. I sincerely hope that you can understand! Thank you! :
Избор на клиент