.

.

BAOYOUNI Виткање Перење и Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Затворен Отворено X-во Облик на Двојно Пол Облека Закачалка Телескопски Стап Железнички Простор за Заштеда на е

BAOYOUNI Виткање Перење и Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Затворен Отворено X-во Облик на Двојно Пол Облека Закачалка

DEN 2375.76

Пристапност
Во достапна форма

Една прачка е стигнале, прилагодлива должина во зависност од вашите потреби, тока фиксна една прачка големина.X-облик дизајн, постабилна.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината и чуваат, заштеда на простор.Затворен, балкон, употреба на отворено во повеќе празни места.Материјал : не 'Рѓосувачки челик композитни цевка / ABS; Димензии Приближно : (89-139) x 70 x 134cm/ (35"-54.7") x 27.5" x 52.7".

Главните карактеристики

Избор на клиент