.

.

JTRJ Rear View Camera за Автомобил DVR ADAS Темпо Екранот за Android Навигација со Скриени USB Возење Снимач

JTRJ Rear View Camera за Автомобил DVR ADAS Темпо Екранот за Android Навигација со Скриени USB Возење Снимач

DEN 522.72

Пристапност
Во достапна форма

На osmo на цртичка камерата евиденција видеа од себе и atoto Компатибилен со Android автомобил стерео работи како оперативен интерфејс - тоа не се бара простор за складирање на Компатибилен со Android стерео систем во автомобилот, како што има микро слотот за мемориска картичка.Камерата има автоматски снимање опција и е вклучен стандардно.Опис : osmo на цртичка камерата евиденција видеа од себе и atoto Компатибилен со Android автомобил стерео работи како оперативен интерфејс - тоа не се бара простор за складирање на Компатибилен со Android стерео систем во автомобилот, како што има микро слотот за мемориска картичка.Тој наведени апликација "hd dvr" Компатибилни со операција за управување со Микро мемориската картичка за чување картичка не е вклучена и може да прочитате картичка ups-от да се 256gb.

Главните карактеристики

Избор на клиент