.

.

YAYONG Ѕид Облека Airer Облека Сушење Полици Проширување со Прилагодливи Патио Коњ Полица Нерѓосувачки Челик Крпа Ѕид Монтирани Airer од Нерѓосувачки Челик, Преклопен Држ

YAYONG Ѕид Облека Airer Облека Сушење Полици Проширување со Прилагодливи Патио Коњ Полица Нерѓосувачки Челик

DEN 650.40

Пристапност
Во достапна форма

【МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ СУШЕЊЕ РЕК】проширување ѕид-монтирани сушење багажник, заштеда на нерѓосувачки челик виткање простор, двоен ѕид-монтирани бања пешкир багажник, складирање багажник, можат да бидат ставени во дневната соба, бањата или балкон. 【КОЛИЧКА за ДИЗАЈН】 генијален дизајн ги зачувува простор умно и може да се извади на ѕид за да ги прошири своите капацитети.Пати назад кога не е во употреба, количка за 90 степени. 【НА СУШЕЊЕ РЕШЕТКАТА ИМА СИЛНА ТОВАРОТ КАПАЦИТЕТ】прилагодливи сушење багажник, отворено бања сушење багажник, отворено лизгачки сушење багажник, виткање облека род, можат да го издржат 50kg, може да висат облека, облека, крпи или за дневни потреби. 【СУШЕЊЕ РЕК ПРЕНОСНИ】 лесен за употреба-компактна големина и безбедно виткање механизам, лесно за чување и лесно да се инсталира. 【НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ】 На сушење решетката се направени од издржлив нерѓосувачки челик, може да носи тежината на влажни перење или влажни перење, и нема да рѓа или лесно да се скрши.Лесен и пренослив.LUOTIANLANG Прилагодливи Облека Airer Стабилен и здрав челична рамка со безбедноста механизам за да се избегне случајно затворање Функција : Висок Квалитет.Користите За Да Ги Зачувувате Крпи, Washcloths, Шампон И Други Дневни Потреби.Убава ,Удобно Во Бањата.Лесно Да Го Инсталирате На Ѕид.Спецификација : Боја : Сребро Материјал : Space алуминиум големина : 40/50/60СМ Пакет се Вклучени : 1 * Крпа Рек 4 * Монтажа завртки.

Главните карактеристики

Color:
Silver
Material:
Space aluminum
size:
40/50/60CM
Package Included:
1 * Towel Rack :
4 * Mounting screws :
Избор на клиент