.

.

Дизни Toy Story Патување Кригла - Aliends (Тоа е Добро да Се биде Зелен)

Дизни Toy Story Патување Кригла - Aliends (Тоа е Добро да Се биде Зелен)

DEN 550.08

Пристапност
Во достапна форма

Официјално лиценцирани Дизни стока од Половина Месечината Залив.Карактеристики на повторување шема дизајн на LGM е.Како и зборовите, "Тоа е добро да се биде зелена".Нерѓосувачки челик метал патување кригла.Машина за миење садови безбедно, не микробранова безбедно.Тоа е убаво да биде зелена им Помогне на нашата планета со овој Дизни Toy Story обновливи нерѓосувачки челик патување кригла кој забавна повторување LGM шема и се додаваат зборовите : "Тоа е убаво да биде зелена".

Главните карактеристики

Избор на клиент