.

.

Muised Предучилишна Учење Играчка 1PC Трик Играчка Автомобил Креативност - Мини Модели на Автомобили се Повлече Назад Возила Мала Игра Награди за Деца Детска Момчиња,И?

Muised Предучилишна Учење Играчка 1PC Трик Играчка Автомобил Креативност - Мини Модели на Автомобили се Повлече

DEN 359.52

Пристапност
Во достапна форма

Великаните Подароци за Девојки и Момчиња : најдобар избор за подарок Божиќ|Роденден|Децата Ден|Училиште Активност.Го прави голем прилог на предучилишна училница, дома или playroom.Подароци за 3 4 5 6 7 години, Момчиња и Девојки, како Божиќ Подароци Роденденски подарок.Учење Играчки : Тоа им помага да се развие детето ум, креативност и размислување способност и да ги обучуваат нивните рака-око-рака координација и флексибилност преку нивната сопствена работа,што е голема активност да поминат квалитетно време со семејството и пријателите.Децата може да игра заедно, да се развие социјални вештини и вежбање рака-око координација и прецизност.Почетокот на Едукативни Играчки : едноставни до комплексни загатка играчки, вежбање на бебето рака-око координација и способност, се разминуваат бебето е агилни размислување Родител-дете Интерактивна Игра : На младата дрвени загатки се навистина погодна за пракса на млади деца, родителите може да се игра со нивните деца за подобрување на родител-дете хармонија.Се посветам на децата боја когнитивна способност и подобрување на бебето интелигенција развој.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Сите што треба да направите е да ни испратите е-маил директно на купувачот центар или контактирајте ја нашата поддршка на корисниците на, контактирајте со продавачот. 1 PC Трик Играчка Автомобил Креативност Мини Модели на Автомобили се Повлече Назад Возила Мала Игра Награди За Деца Детска Момчиња Карактеристики : 1. Откако автомобилот хитови, тоа ќе ја активирате ejector уред да направи автомобил, скок и да се сврти.2. Не батеријата е потребно.Повлечете го автомобил трик за одредена далечина, а потоа испрати и тоа автоматски ќе се движат напред.3. Лесен и мала големина на автомобил со меки рабови и криви, не sharps дел да наштети на вашите деца.4. We' ve се користат високо-квалитетни пластични за доделување на издржливост и безбедност.5. Телото на овој трик автомобил е направен од алуминиум материјал, па тоа е издржлив и не ќе биде оштетен.Опис : Големина : 9*4*3cm Contain : 1 buc x Трик Играчка Автомобил.

Главните карактеристики

Избор на клиент