.

.

Njjex Motorola Мото G Моќ Случај 2020, Мото G Перо Случај со Калено Стакло Екран Заштитник [2 Pack], [Nbeck] Shockproof Тешки Заклучување со Завртување Holster Спојувалка за Каиш Потпирачот ?

Njjex Motorola Мото G Моќ Случај 2020, Мото G Перо Случај со Калено Стакло Екран Заштитник [2 Pack], [Nbeck]

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

✦Njjex Тешки Defender Комбо Резервоарот Клип Појас Заштитни Случај за полнење за Motorola Мото G Моќ / Мото G Перо Објавен во 2020 година, Совршено се Вклопуваат AT&T Спринт Verizon Т-мобиле Tracfone, Metro PCS, Богородица, се Зголеми Меѓународната отклучен Крикет U. S. Мобилната Директно Зборуваме Сите Превозници. ✦Заклучување holster спојувалка за каиш може да ротира 360 степени и holster слој може да биде лесно да се прикачени со задоволување на слајд-и-заклучување акција.Совршено Постојано менгеме на вашата торба, џеб и кеси. ✦Изградена-во потпирачот за грбот за хоризонтална гледање позиција овозможува раце бесплатно гледање искуство кога стриминг.Трибината е компатибилен со сите мазна површина. ✦Совршен натпревар и одговара за уред кој, исто така, има лесен пристап до сите функционалности, вклучувајќи ги сите копчиња, камера, џек за слушалки, звучници, микрофон и полнење порта. ✦[2 Pack] Калено Стакло Екран Заштитник ќе го заштити вашиот уред екран од гребење на површината, Целосна панцири Заштитни случај, тоа се опфатени сите 4 делови и да ви помогне целосно да се заштити од паѓање или влијание во сите околу начин.Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и добар квалитет 2.Ова е Двоен слој хибрид случај .Таа дојде со Тешко Пластични случај предната маска+ задниот поклопец се комбинираат како една 3.Тоа доаѓа со [2 Pack] слободни Калено Стакло Екран заштитник ќе го заштити вашиот уред екран од гребење на површината. 4.Овој случај доаѓа со 360 ротирачки спојувалка за каиш holster што ви овозможува да го носат овој масна во потрага случај погодно 5.Вграден-во Потпирачот за раце слободна употреба на вашиот телефон, лесно за гледање филм и viedo 6.Пристап до сите копчиња и контроли, нема потреба да се отстрани кога полнење, приклучување во, прилагодување на јачината на звукот или вклучување/исклучување на 7.Нема алатки потребни за инсталација,лесна инсталација 8.Вклучуваат некои боја случај може да се избере ( Разни Боја Опции ) Компатибилен со : Motorola Мото G Моќ објавен во 2020 Motorola Мото G Перо објавен во 2020 Пакетот Вклучува : - 1 x njjex Мото G Моќ/Мото G Перо Случај во трговијата на Мало Пакет - 2 x Калено Стакло Екран Заштитник за Мото G Моќ/Мото G Перо - 1 x Holster Спојувалка за Каиш.

Главните карактеристики

Избор на клиент