.

.

Сино Светло Блокирање на Очила за Жените, Анти Жаба TR90 Рамка Сина Блокатори за Mens Компјутерски Игри Читање

Сино Светло Блокирање на Очила за Жените, Анти Жаба TR90 Рамка Сина Блокатори за Mens Компјутерски Игри Читање

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Полипропилен рамка.Поликарбонат леќа. 防紫外线涂层 слој. 【ПРОФЕСИОНАЛНА ЗАШТИТА ДИЗАЈН】 : Безбедност очила заврши околу очила рамка со транспарентен страничните панели.Обезбеди одлична периферна визија и заштита.Овие безбедност очила со заштитни очила функција, исто така може да спречи прав, полен и други честички, така имаат подобра заштитен ефект. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЛЕЌИ】 : Овие заштитни очила имаат сина светлина блокирање и анти-магла ефекти да се обезбеди подобра видливост.Објективот ќе не магла и секогаш може да се види јасна слика.сино светло блокирање очила може да се намали штетната сина светлина.Намалување на напрегање на очите и главоболки. 【3 ВО 1】 : очила има три извонредни функции.Главната функција е анти-магла, која може да се спречи магла од влијаат на јасност на очила кога се носи маска.Тоа исто така може да спречи полен.На полен сезона доаѓа.На секундарни леќи на овие очила се спречи полен од внесување на вашите очи.Таму е исто така анти-сина светлина ефект, што може да се намали штетата на штетната сина светлина за вас. 【ЛЕСЕН ДИЗАЈН】 :супер лесни мода очила рамка материјал за comfortability и издржливост, поликарбонат транспарентна леќи намалување на хроматските аберации, враќање на вистински бои.Тоа е погоден за голем број на лицето видови, погоден за деца или стари лица, жени или мажи.поликарбонат леќи намалување на хроматските аберации, враќање на вистински бои. 【СОВРШЕН ПОДАРОК ПАКУВАЊЕ】- специјално прилагодено за подарок кутија вклучува анти-магла очила, рециклираат картон, ткаенина за Чистење во крпа торба, сино-доказ тест пенкало со тест картичка, мал шрафцигер, упатства, како и многу интересна тетоважа на налепници и картички, печатени со POLASUP.

Главните карактеристики

Избор на клиент