.

.

Накит сад во Црно Бела Премиум СТП Кожа Накит Кутија Види Случај Хривнија Накит Прстен Ѓердан Складирање Организатор со Огледало Брава и Клуч за Девојки Деца Женит

Накит сад во Црно Бела Премиум СТП Кожа Накит Кутија Види Случај Хривнија Накит Прстен Ѓердан Складирање Организатор

DEN 5211.60

Пристапност
Во достапна форма

Ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секое утро.ДОМОТ&КАРАКТЕРИСТИЧЕН ИЗГЛЕД : Синтетички кожа и меки покривачки во беж боја,хармонична комбинација на материјали и tones (тонови) го прави овој накит организатор око-фаќање на убавината, каде и да го ставите.ПРАКТИЧНА СТРУКТУРА : 3 слоеви со 2 повлекување од фиоките,2 странични врати со 8 ѓердан куки,2 Чување Корнизи.Горниот Слој : 1 Купето со 13 Велур Наредени Прстен Слотови.6 Отстранлив Earring Носители која држи до 30 Обетки.БОНУС ПАТУВАЊЕ НАКИТ ОРГАНИЗАТОР : Има отстранлив патување накит организатор на дното фиока.12.5x7.5x4.5cm/2.75'L x 5'W x 1.57'H.УБАВ ПОДАРОК ИДЕЈА : Вкупната големина е 26 x 19 х 17 cm/10.2'L x 7.5'W x 6.7'H.Забелешка : Бидејќи организаторот е направен од страна на страна,постои грешка од околу 0.5 cm во големина.Згодна и на резолуцијата.Производ Големина : 10.2'L x 7.5'W x 6.7'H(26 x 19 х 17 cm)Големина на Мини Патување Случај : 5'L x 3'W x 1.8'H(x 12.5 7.5 x 4.5 cm)Производ Тежина : 5 lb (1.8 kg)Врвот капак има голем beveled стакло огледало сместена внатре и со голем складирање торбичка.Горниот Слој : 1 Купето со 13 Велур Наредени Прстен Слотови.6 Отстранлив Earring Носители која држи до 30 Earrings2 Рамо Замав Врати со 8 Ѓердани Куки и 2 Чување Ledges2 отстранлив фиоки за максимална накит складирање.И тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент