.

.

1.5 Инчен Среќен Велигден Налепници - Велигден Налепници - Велигден Налепници за Партија Плик Печати Labels - D #AA61RK (90 Компјутери)

1.5 Инчен Среќен Велигден Налепници - Велигден Налепници - Велигден Налепници за Партија Плик Печати Labels

DEN 504.00

Пристапност
Во достапна форма

Ќе добиете Среќен Велигден Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Се користи за подароци декорација на секојдневна употреба, Роденден, Годишнина, забава, Велигден ден.За Колачиња или бонбони чанти, поздрав картичка, подарок торба, награди и така натаму.Тоа може да се користи за занает проект, тетратки, занаетчиски предмети, како награда, да ги красат вашата artware, се нагласат важните датуми на вашиот календар или како домашна декорација, може да се залепи на прозорецот, ѕид, компјутер и повеќе. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент