.

.

Гладни Убава Глава Мачка Изрази Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Гладни Убава Глава Мачка Изрази Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

DEN 684.96

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.; Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.; Лесно да се чисти.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper.

Главните карактеристики

Избор на клиент