.

.

Поставете 3 еез 3 Слоја Лебди Агол Ѕид Чување на Екранот Организатор Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕи

Поставете 3 еез 3 Слоја Лебди Агол Ѕид Чување на Екранот Организатор Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот

DEN 857.04

Пристапност
Во достапна форма

Земете овие полици за да го вклучите катче во домот и корисни чување и прикажување на просторот, Полиците за ѕид Ѕид полица Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање.Имајте соба организиран од страна на елегантно чување Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба Растенијата полица на Ѕидот оркестарот за дневна соба Полици за спалната соба Мала полица Виси полици Стан оркестарот.Полица само одговара за прав агол агол од 90 степени Индустриски полици Виси полица Селски бања оркестарот Ѕид организатор Складирање полица.Направени од премиум дрво и пластика, овој ѕид полица е многу издржлив и лесен за чистење и користење.Бела боја во модерен стил, совршен за вклопи во секој ентериер.Карактеристики : Материјал : Дрво, пластични Боја : Бела Мала Ѕид Полица Големина : Прибл. 19*19*18.5 cm/7.48*7.48*7.28 во Медиум Ѕид Полица Големина : Прибл. 22*22*21.5 cm/8.66*8.66*8.46 во Голем Ѕид Полица Големина : Прибл. 26*26*25.5 cm/10.24*10.24*10.04 во Тежина : Околу. 631g/1.39 lb Овој производ може само да се носат тежина од 5 kg и подолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент