.

.

Рака Фан Мини Рачни Фан USB Пренослив Рачни Вентилаторот за Ладење Батерија 1200mah Батерија Управувана Вода Misting Спреј Розова

Рака Фан Мини Рачни Фан USB Пренослив Рачни Вентилаторот за Ладење Батерија 1200mah Батерија Управувана Вода

DEN 648.00

Пристапност
Во достапна форма

На Рака Навлажнувачки Магла Sprayer не заземаат многу простор со силна енергија која може да се користи за ладење постојано.Лицето Господин е широко се погодни за кампување,планинарење,пешачење,качување планините.Мини Лицето Steamer е дизајниран со вода sprayer,која дава освежувачко кул чувство.Лицето Steamer Sprayer е 14.5 cm во височина,4cm во дијаметар,што е пренослив и удобен за носење.Мали Лицето Спреј е направен од цврсти СТОМАЧНИ мускули,кои се трајни производи за секојдневна употреба.Description Facial господин спреј е изработени од јаки и цврсти СТОМАЧНИ мускули,кои се трајни производи за секојдневна употреба.Тоа може да се широко се погодни за разни активности, како на кампување,планинарење,пешачење,качување планините.Со мали димензии и мала тежина,тоа е пренослив и удобен за носење.Features Facial господин спреј-Боја : Розова.-Материјал : ABS и TPR.-Големина на : 14.5x4 см./5.71x1.57 инч.Напојување : USB charging Battery капацитет : 1200 m ACharging време : околу 1-2 hours Use време : околу 2 hours Package Including1*Фацијална Господин Sprayn1*Кабел за Податоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент