.

.

Лични Фан Преносни Фан Рачни Вентилаторот за Ладење Батерија 2000mah Батерија Управувана Преносни 3 Брзини 40ml Misting Спреј

Лични Фан Преносни Фан Рачни Вентилаторот за Ладење Батерија 2000mah Батерија Управувана Преносни 3 Брзини 40ml

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Тивка работа : Вода спреј фан има ниско ниво на бучава и нема да влијае на спиење, кога се користи во текот на ноќта.Безбедност дизајн : Sprayer фан има 1 час спреј тајмер за да се спречи суво согорување. 2 Во 1 дизајн : Рачни фан интегрира спреј и воздух за ладење функции кои се многу практични во лето.Погодно да се одржи : Овлажнител фан има user-friendly се справи со дизајн и, исто така може да се стави на маса.Материјал : Мини фанови фан глави се направени од Силикон материјал, кој е мека, сигурна и не е лесно да се скрши.Description Mini љубител е на 2-во-1 дизајн и може да се користи како рачни фан и на лицето steamer.Тоа ви држи кул додека читате или вежбате.Тоа што има вграден-на полнење на батеријата и USB полнење фан доаѓа со помош на USB кабел.Features Mini фан-Боја : Розова.-Материјал : ABS,КОМПЈУТЕР,Силикони.-Големина : 9.2x5.9x18.3 cm Water капацитет на резервоар : 40ml.Капацитетот на батеријата : 2000 m Ah.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Мини fann1 * кабел за Податоци n1 * Упатство.

Главните карактеристики

Избор на клиент