.

.

JIJIANUS 5pcs МИЛЕНИЧЕ Јасно Пластика Игла Шише Празен Плоштад Сок Dropper Vail со Инка (Боја : Стил на К, Спецификации : 50мл)

JIJIANUS 5pcs МИЛЕНИЧЕ Јасно Пластика Игла Шише Празен Плоштад Сок Dropper Vail со Инка (Боја : Стил на К, Спецификации

DEN 2287.20

Пристапност
Во достапна форма

Материјалот е enviromental заштитени.Лесен и компактен, лесен за носење.Добро запечатување перформанси, лесно пополнување, итн.Одлично да се користи со вода, различни chemiclas и чистење решенија.Три дела : Капи, внатрешниот приклучок и надвор капак.Запечатена изведба е добар, пополнување е погодно.Материјал : Plastic Capacity : 3 ML 5 ML 10 ML 15 ML 20 ML 30 ML 50МЛ 100 MLQuantity : 5 Piece Include : шише, капа и Tip Cap Тип : Дете Доказ Cap Tips Тип : Пластични Dropper Cap Боја : Бела, Црна, Црвена, Жолта, Сина, Портокалова, Темно Зелена, Светло Зелена, Виолетова, Розова, Темно Сина.

Главните карактеристики

Избор на клиент