.

.

Рака Фан Мини Рачни Фан USB Пренослив Рачни Вентилаторот за Ладење Батерија 400mah Батерија Управувана 10ml Misting Спреј Розова

Рака Фан Мини Рачни Фан USB Пренослив Рачни Вентилаторот за Ладење Батерија 400mah Батерија Управувана 10ml

DEN 540.00

Пристапност
Во достапна форма

Тивка работа : Вода спреј фан има ниско ниво на бучава и нема да влијае на спиење, кога се користи во текот на ноќта.Погодно да се одржи : Овлажнител фан има user-friendly се справи со дизајн и, исто така може да се стави на маса.Материјал : Мини фан е фан глави се направени од TPU материјал, кој е мека, сигурна и не е лесно да се скрши.Безбедност дизајн : Sprayer фан има 5-минута спреј тајмер за да се спречи суво согорување. 2 Во 1 дизајн : Рачни фан интегрира спреј и воздух за ладење функции кои се многу практични во лето.Description Mini љубител е на 2-во-1 дизајн и може да се користи како рачни фан и на лицето steamer.Тоа ви држи кул додека читате или вежбате.Тоа што има вграден-во литиум батерија, и USB полнење фан доаѓа со помош на USB кабел.Преносни USB вентилатор може да биде целосно наполнета по еден час на полнење.Features Mini фан-Боја : Розова.-Материјал : ABS,КОМПЈУТЕР,TPU.-Големина на : 14.5x3.7x2.9 cm/5.71x1.46x1.14 инчи.Резервоарот за вода капацитет : 10ml.Спреј режим : еден спреј.Производ моќ : 4 W.Време на полнење : околу 3,5 часа.Капацитетот на батеријата : 400 m Ah.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Мини fann1 * кабел за Податоци n1 * шише за Вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент