.

.

КООРДИНАТОР Рачни Спреј Фан, Мини Фан со Персоналните Ладење и Овлажнител, 2000mAh Батерија-Напојува Преносни Atomizing Фан, Молчи USB Полнење Десктоп Atomizing Фан, Ладење 3-Брзи

КООРДИНАТОР Рачни Спреј Фан, Мини Фан со Персоналните Ладење и Овлажнител, 2000mAh Батерија-Напојува Преносни

DEN 701.76

Пристапност
Во достапна форма

БАТЕРИЈА 2000 Amh ЛИТИУМ БАТЕРИЈА.Вграден-во надгради 2000m Ah полнење на батеријата, можете да уживате во мини misting вентилатор за 1.5-8 часа (Зависи од режимот кој користи).Тоа може да ја дополните преку вашата моќ банка, КОМПЈУТЕР, лаптоп, било USB штекер, итн. 3 БРЗИНИ И 2 ПРСКАЊЕ РЕЖИМИ.Масата мали фан има 3 брзина режими и 2 режими на Misting Спреј : континуирано или повремени.На овлажнител би можеле да работат самостојно или заедно со вентилатор.Вие исто така може да се прилагоди на агол на 18. USB полнење и ниво на водата во истрагата.Извор на енергија : 2000m Ah Литиум Battery Rated напон : 5 VDC/0.8 AProduct големина : 108*95*203 MMSpray волумен : 35m L/Коса снабдување метод : тресење на head Support полнење или не : Yes Speed контрола опрема : трето gear Shaking главата начин : тресење на главата нагоре и down Automatic стоп кога паѓа : support Gross тежина : 0.4 kg Color : Спреј фан-розова, спреј фан-сина, спреј фан-white Fan сечилото материјал : plastic Shape : Обични round USB порт : Yes.

Главните карактеристики

Избор на клиент