.

.

MEALENBESK Јасно Пластика Накит Организатор Кутија,28 Прегради за Складирање Сад со Подвижен Dividers Капак за DIY Занаети Мушка Earring Ѓердан Сликарство Додатоци Патување Скла

MEALENBESK Јасно Пластика Накит Организатор Кутија,28 Прегради за Складирање Сад со Подвижен Dividers Капак

DEN 938.40

Пристапност
Во достапна форма

?Голем Капацитет?Пластична кутија за накит усвојува независна дизајн, сите 28 парчиња мали јасно пластика капак тегли спакувани во голема пластична кутија за да ги задоволат вашите различни услови,капацитетот е доволно за да се продавница дневните потреби. ?Квалитет На Материјалот?Складирање кутија се прави на транспарентен пластичен материјал, кој е издржлив, носат-отпорни, и отпорно на гребење.Транспарентна пластична кутија организатор,можете лесно може да го најдете сакате омилениот накит на прв поглед. ?Независна тоа исто така може да се користи како кутија за складирање за дијамантски сликата додатоци. ?Услугата За Гаранција?Задоволството на клиентите е целта ние се извршуваат, ако за вас не се задоволни со нашата складирање кутија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за одлично решение.Параметри на Производот материјал : пластични Производ големина : 17.5 * 10.6 * 2.5 см (надворешниот кутија) Производ во боја : транспарентна / боја Производ листа : 1 * накит складирање кутија .

Главните карактеристики

Избор на клиент