.

.

Skalago 30 Компјутери Природни Суви Pampas Трева – 17.7 Инчен Полињата за Plumes, Сушени Букет Цвеќе Аранжмани Boho Дома Свадба Кујна Канцеларија Оркестарот (Бели+Браун)

Skalago 30 Компјутери Природни Суви Pampas Трева – 17.7 Инчен Полињата за Plumes, Сушени Букет Цвеќе Аранжмани

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

【Пакет】30 компјутери сушени pampas трева и за 17.7" во должина.Секој пакет е спакуван и доставени во еден здрав и обичај кутија.Не грижете се за свиткана или скршени цвет букет. 【Топло Совети】ве Молиме да се стави сушен pampas трева plumes во сонцето за неколку часа да ги направи меки.Pampas трева доаѓаат од природата и зачувана, тоа е природна карактеристика, ако таму е малку пролевање или пукнатини кога се тресат силно. 【Модерна Декорација】меки, елегантен и природни суви цвеќиња ќе донесе модерен се чувствуваат до вашиот дом оркестарот и цветни аранжмани. 【Лесно Да се Грижи】Без наводнување или за одржување се потребни.Со љубов, и да се прикаже, pampas трева ќе трае неколку години. 【Широко се Користи】Како сушени растенијата, pampas трева е совршен декор за куќа, канцеларија, забава, хотели, кафулиња, свадба, нова година, Божиќ, бар, спортски фестивал вечер.Можете да ги користите за декорација на вазни, виси кошеви или DIY цвеќиња за да го направи вашиот омилен букети.Бренд : Skalago.Количина : 30 компјутери.Боја : Бела & Природата.Должина : Околу. 17.7 инч.Материјал : Исушени Цвеќиња.Цвет Тип : Сушени Pampas Трева.Pampas трева е идеален подарок за boho љубовници.Тоа е природно сушено цвет направени со рака.Овој едноставен и стилски растенијата декорација додава современ допир да вашиот дом со своите меки, мирен и спокоен убавина.Pampas трева е природно конзервирани, големината, бојата и fluffiness на секое растение може да биде малку поинаков.Тоа е природна карактеристика на исушени цвеќиња ако има малку пролевање или пукнатини по испорака.Pampas трева е идеален подарок за boho љубовници.Тоа е природно сушено цвет направени со рака.Овој едноставен и стилски растенијата декорација додава современ допир да вашиот дом со своите меки, мирен и спокоен убавина.Pampas трева е природно конзервирани, големината, бојата и fluffiness на секое растение може да биде малку поинаков.Тоа е природна карактеристика на исушени цвеќиња ако има малку пролевање или пукнатини по испорака.

Главните карактеристики

Brand:
Skalago
Избор на клиент