.

.

Божиќ Дрво Декорација Снегулки Бела Пластика Вештачки Снег Дома Декорација Снегулка Зима Партија Оркестарот

Божиќ Дрво Декорација Снегулки Бела Пластика Вештачки Снег Дома Декорација Снегулка Зима Партија Оркестарот

DEN 1768.80

Пристапност
Во достапна форма

МУЛТИ СЦЕНА УПОТРЕБА : Виси Снег Снегулки Совршен Компатибилен со декорирање на вашиот празник Божиќ ноќ на Вештерките партија, свадба или други настани.Карактеристики : Материјал : пластични Боја : бела Големина : 22cm Package се Вклучени : 3 x Божиќ Snowflakes Notes : 1. Безбедна Употреба : Оваа година нашите giltter snoflakes користење shinier прав и секое парче е двојно обработени за да се намали сјајот испаѓање, додека одржување на shinning . minitorings не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект. Широка Примена : снегулка ќе биде идеален Chiristmas подарок Компатибилен со вашите пријатели и семејство. ДОМА ДЕКОРАЦИЈА : Колку е интересна тоа е кога снегулките се виси во затворен простор и блескави во светлина. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење. МУЛТИ СЦЕНА УПОТРЕБА : Виси Снег Снегулки Совршен Компатибилен со декорирање на вашиот празник Божиќ ноќ на Вештерките партија, свадба или други настани. Безбедна Употреба : Оваа година нашите giltter snoflakes користење shinier прав и секое парче е двојно обработени за да се намали сјајот испаѓање, додека одржување на shinning . Широка Примена : снегулка ќе биде идеален Chiristmas подарок Компатибилен со вашите пријатели и семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент