.

.

Микроскоп Камера, Безбедно Да се Користи 60FPS Висока Резолуција Алуминиум Индустриски Камера за Лабораторија за на Училиште(#1)

Микроскоп Камера, Безбедно Да се Користи 60FPS Висока Резолуција Алуминиум Индустриски Камера за Лабораторија

DEN 4065.36

Пристапност
Во достапна форма

Поддршка замрзнување settings.Поддршка дигитален зум, филм и да снимате, курсорот поддржува мулти‑боја, прилагодлива големина, осветленост контрола поддржува автоматско/рачно, боја поддржува Р/G/B прилагодливи.Поддршка замрзнување settings. Вклучување на светлата.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користат со доверба.Висока резолуција, резолуција на сликата е 51 MP, high‑definition multimedia interface видео резолуција што е 1920x1080, 60 FPS (за high‑definition multimedia interface ). Поврзете камерата на компјутерот.

Главните карактеристики

Item Type:
Microscope Camera
Material:
Aluminium Alloy
Color:
As shown in the picture
Adapter Voltage:
AC100-240V
Remote Control Battery:
1 x 3V CR2025 button battery (Not included)
Image Format:
jpg
Image Resolution:
51 MP
Video Recorder:
1080P, 60FPS
High-Definition Multimedia Interface Video Resolution:
192
Избор на клиент