.

.

Yeele 42x63inches Момчиња Детска Спална соба Прозорец Завеси Цртан филм Изградба Камион Затемнување Завеси Булдожер Багер Термички Изолирани Печатени Завеса 2 Панели Дне?

Yeele 42x63inches Момчиња Детска Спална соба Прозорец Завеси Цртан филм Изградба Камион Затемнување Завеси Булдожер

DEN 935.76

Пристапност
Во достапна форма

【Карактеристики на производот】предната и задната страна на завесата се направени од мазни ткаенини од иста текстура, interlayer е густа црна свила interlayer, физички засенчување 92%, 0 формалдехид, не исчезнува, нема намалување.8 инчи надворешниот дијаметар Пакет се Вклучени : Странични Панели x 2.Погоден за : Погоден за дневна соба,спална соба,гостинската соба,дете соба, одмор дома, канцеларија и слично.Големина тип : 8 Grommets Завеса (Секоја панели) : 53x63 инчи (135 W x160 L cm), 53x85 инчи (135 W x215 L cm), 53x96 инчи (135 W x245 L cm) итн.【Детали за производот】Нашите полиестер завеса,целосна сенчење, перфорирани завеса, поголема тежина, подобар drapiness, дебели и цврсти, со ткаенина е во ред и мазна.

Главните карактеристики

Избор на клиент