.

.

Црвено Hummer Пилула Организатор Круг Од Три-Оддел Пилула Случаи Мали Медицина Таблета Кутија

Црвено Hummer Пилула Организатор Круг Од Три-Оддел Пилула Случаи Мали Медицина Таблета Кутија

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал Опис : Тоа Е Направен Од Метал Железо Electroplating, Внатрешна Поделба Е Пластика, И Медицината Кутија Е Поделена На Три Мали Прегради.Пилулата Кутија Е Стилски И Практично Решение За Спроведување На Апчиња На Патот.Материјал : Electroplating На Метален Железо.Со Три Одделни Прегради, Ова Носење Може Да Ти Ги Користи Во Текот На Целиот Ден.Флексибилност : Мини Пилула Кутија Е Многу Погодна Да Биде Ставен Во Џеб Или Ташна, Што Е Многу Погоден За Патување.Тоа Може Исто Така Да Зачувате Лекови, Копчиња, Монистра И Било Мали Објекти, Кои Се Лесно Да Се Изгуби.Оваа Здрава Пилула Носителот Прави Вашите Апчиња Или Додатоци Лесно Да Се Носат И Чува Пилула Случај, Исто Така, Е Многу Корисна Алатка За Членови На Вашето Семејство,Пријателите И Yourself Why Не Ни Треба Пилула Организатор?1.Лесно Да Се Носат И Нема Да Pop-Up,Да Се Осигура Безбедноста На Вашиот Таблети И Лекови, И Е Идеален Избор За Дневна Медицина Складирање.Пренослив И Практичен : Големината На Малите Таблета Кутија 2.Применливи Толпата : За Секој Потреба,Оваа Пилула Кутија Е Интересна И Практична Gift Pill Кутија Е Стилски, Практично Решение Што Го Носи Таблети На Патот. Грижата За Старите Лица И Forgetful Луѓе, Штити И Управува Со Вашите Апчиња И Додатоци.Здрав Живот : Пилула Кутија Е Отворена Од Страна На Копчето, Кој Е Лесен-За-Отворен Дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент