.

.

Индустриски Круг Постоечкиот Ѕид Виси Екранот Полица Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕид Полици Агол Полица

Индустриски Круг Постоечкиот Ѕид Виси Екранот Полица Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот

DEN 1794.72

Пристапност
Во достапна форма

Овој круг shelving единица е направена од метал рамка Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба Растенијата полица.Постојат 3 одделни дрво shelving нивоа, кои даваат многу простор за да се прикаже предмети Ѕид оркестарот за дневна соба Полици за спалната соба Мала полица Виси полици Стан оркестарот Индустриски полиците.Индустриски Кружни Полица парови и со секој селски, индустриски décor и изгледа совршен во секоја соба Виси полица Селски бања оркестарот Ѕид организатор Складирање полица.Оваа полица е дизајниран да бидат обесени на ѕидот.Спецификации : Облик : Тркалезна Материјал : Железо Заградата + Борови Дрва Полица Боја : Темно Кафеава и Црна Нето Тежина : 1.7 kg носивоста : Врвот и Дното Ниво од 2,5 кг Средината на Тиер 3kg Производ Должина : 50cm/ 19.68 инчен Врвот Ниво : L * W 34x17.3cm/ 13.39x6.81 инчен Средината на Тиер : L * W 50x17.3cm/ 19.68x6.81 инчен Дното Ниво : L * W 34x17.3cm/ 13.39x6.81 инч.

Главните карактеристики

Избор на клиент