.

.

Наутика Момчиња Слаби Водат Тексас Фармерки

Наутика Момчиња Слаби Водат Тексас Фармерки

DEN 380.16

Пристапност
Во достапна форма

80% Памук, 18% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Директно-нога, 5-џеб водат тексас панталони од Наутика функција носи-во, whiskered ефекти за класичен стави заедно стил од училишниот двор за викенд. 5-џеб стил.Копче-и-zip летаат; појас циклуси.Topstitch детали; директно одговара.Цртеж од суштината на вода и струја на светот, Наутика е глобален начин на живот бренд што се создава стил кој е икона, а сепак модерни и иновативни во својата одговара, се чувствуваат и функција.

Главните карактеристики

Избор на клиент