.

.

Izod Мажите Удобност Водат Тексас Фармерки

Izod Мажите Удобност Водат Тексас Фармерки

DEN 972.72

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 98% Памук И 2% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.IZOD КВАЛИТЕТ : Носат бренд што трае.Со повеќе од 75 години искуство со врвен квалитет облека, Izod е бренд на избор за оние кои бараат совршенство на стил во нивната секојдневна облека.КЛАСИЧЕН СТИЛ : На Izod Мажите Удобност Водат Опуштено Одговара жан карактеристики безвременски пет џеб дизајн за изгледот што сјае, во ресторан, на работа или дома, меѓу семејството и пријателите.УДОБНОСТА се ВОДАТ : Направени со сини еластичен тексас платно, овие панталони се совршен подарок за мажите кои сакаат фармерки за да ги собере нив, наместо на монтирање во тенок тесни фармерки; како се водат панталони, тие се движат и flex со вас.ОПУШТЕНО ОДГОВАРА : Izod Опуштено се Вклопуваат значи резервирани назад, удобно се чувствуваат без да се жртвува форма; екстра ткаенина во седиштето, се прошири нога отвори, и стандарден половината се вклопуваат направи овој жадувам одат-да се омилени.Исто така, се достапни во Редовни и Директно одговара.МАШИНА за МИЕЊЕ : Машина перат мешавина го задржува својата совршена форма & опремени изглед за работа & секојдневниот на повик. 98% Памук И 2% Spandex.Носат бренд што трае.Izod е бренд на избор за оние кои бараат совршенство на стил во нивната секојдневна облека.Izod фармерки функција класичен пет-џеб дизајн кој е стандардот за повеќе од еден век.Нашите фармерки обоена со уметничките допир за да се обезбеди доследна и квалитетот заврши во секое време.Izod Удобност Водат е дизајниран со 98% памук и 2% spandex, па фармерки се движи со вас и да ја одржува својата форма во текот на вашиот активен живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент